Nowości w świecie płyt warstwowych

Ostrowski Sp. z o.o. - płyty warstwowe cięte na formatki !

2017-05-28 12:11:23
Ostrowski Sp. z o.o. - płyty warstwowe cięte na formatki !

Jest już dostępna nasza płyta warstwowa stosowana jako wypełnienia drzwiowe cięta na formatki z terminem realizacji do 7 dni od złożenia zamówienia i to wszystko by zaspokoić potrzeby producentów stolarki otworowej.

Zamawiając formatki pozbywasz się problemu z odpadami, możliwością pomyłki podczas cięcia w swoim zakładzie a co najważniejsze zyskujesz miejsce pozbywając się magazynu całych płyt.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do cięcia płyt warstwowych takich jak płyta do wypełnień drzwiowych Classic-Therm HPL, Classic Therm PVC, płyta do zabudowy przyczep gastronomicznych lub zabudowy nadwozi Classic Therm GFK i wiele więcej . 

Usługa cięcia płyt na formatki przedstawia naszą firmę Ostrowski Sp. z o.o. jako bardziej innowacyjną i nowoczesną a co za tym idzie dbająca o dobro naszego klienta oszczędzając jego czas, pieniądze i wykluczenie błędów produkcyjnych.

Płyta Classic-Therm® GFK - trwałość, jakość, ekologia.

2017-05-28 12:04:25
Płyta Classic-Therm® GFK - trwałość, jakość, ekologia.
Classic-Therm GFK to płyta zbudowana z laminatu poliestrowego do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych idealnie nadający się do zabudów nadwozi samochodowych, przyczep gastronomicznych, jachtów czy kontenerów. Płyta Classic-Therm GFK jest płytą o niskiej wadze i wysokiej sztywności o stosunkowo dużej wytrzymałości na uderzenia.
Grubość płyty warstwowej jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb klienta a maksymalny produkowany format to 7000 x 2500 mm.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom naszych klientów płytę Classic-Therm GFK możemy produkować na różnych rdzeniach takich jak XPS, PUR, plaster miodu czy nowoczesne rozwiązania w postaci ekologicznej piany produkowanej z odpadów opakowaniowych o niskiej wadze i dużej wytrzymałości mechanicznej w połączeniu z elastycznością.
Jako nowość wprowadziliśmy do swojej oferty laminat poliestrowy GFKantypoślizg przeznaczony do produkcji podłóg czy pokładu statku.
A dla rozwiązań zabudów ścian w przemyśle jachtowym możemy zaproponować płytę na bazie Laminatu GFK w połączeniu z płytą HPL w kolorach drewnopodobnych.

Płyta Classic-Therm® PVCs Viscom - ogranicza cię jedynie wyobraźnia!

2017-05-28 11:55:36
Płyta Classic-Therm® PVCs Viscom - ogranicza cię jedynie wyobraźnia!
Płyta reklamowa Classic-Therm PVCs Viscom firmy Ostrowski powstaje z surowców renomowanych zachodnio europejskich producentów.
PVCs Viscom znajduje swoje zastosowanie w druku wielkoformatowym, druku UV, oklejaniu różnymi typami folii przystosowanymi do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.
Dużym atutem płyty reklamowej PVCs Viscom jest jej niska waga, wyjątkowa sztywność oraz bardzo łatwa obróbka mechaniczna standardowymi narzędziami, pozwala to na wykonanie nieprzeciętnej reklamy wizualnej w postaci np. standów reklamowych, tablic reklamowych, wywieszek, stojaków czy napisów przestrzennych.
Płyty reklamowe PVCs Viscom dostępne są od ręki z magazynów naszych partnerów na terenie Polski i nie tylko. 

Pianka samoprzylepna Classic-Therm® PSP - nowy format już dostępny !

2017-05-28 11:51:10
Pianka samoprzylepna Classic-Therm® PSP - nowy format już dostępny !
Pianka samoprzylepna Classic-Therm PSP producenta płyt warstwowych Ostrowski składająca się z pianki polistyrenowej XPS
cieszącej się doskonałymi parametrami izolacji termicznej, odpornością na działanie wilgoci oraz stosunkowo niską wagą pokryta
specjalną warstwą kleju zabezpieczonego folią ochronną. XPS samoprzylepny cieszy się ogromnym uznaniem klientów w całej Europie.
Pianki samoprzylepne naszej produkcji wyróżnia powtarzalna najwyższa jakość produktu dostępna z magazynu w niskiej cenie
W standardzie produkowane pianki występują od 4 mm do grubości wymaganej przez klienta, podejmiemy się produkcji najdziwniejszego
zapotrzebowania.
 
Dostępne standardowe formaty:
Pianka samoprzylepna Classic-Therm PSP 3000 x 1000 mm
Pianka samoprzylepna Classic-Therm PSP 2000 x 1000 mm (NOWOŚĆ)